+370 689 28059
info@dururemontas.eu

Laikas sendina visas duris

Šarvuotų, medinių,
nestandartinių
ir kitų durų remontasVilniujePatirtis
Patikimumas
Saugumas

Durų saugumo priedai

Pradžia  ⇢  Durų saugumo priedai

Durų saugumo priedai

Durų saugumo priedai

Durų saugumą didinančius priedus tikslinga tvirtinti ir prie saugių durų, neišskiriant ir aukščiausiai patikimumo bei saugumo kategorijai priskiriamų šarvuotų durų.

Nesaugios durys - tai viena priežasčių, dėl kurios vagys dažniau renkasi silpnesnes, lengviau išlaužiamas duris, ypač - jei tos durys be papildomų saugumą padidinančių priedų, įskaitant net pačią paprasčiausią durų akutę.

Padidintam durų saugumui užtikrinti tvirtiname įvairaus sudėtingumo durų bei spynų saugumo priedus, - tvirtus, funkcionalius, patikimus ir praktiškus, pagal durų saugumo lygį ir paskirtį.

Turėdami apie 20 metų durų remonto ir jų saugumo priedų tvirtinimo Vilniuje patirtį, atliktiems darbams suteikiame garantiją.

Populiariarūs durų saugumo priedai

Durų akutės - populiarūs, nuo senųjų laikų naudojami durų saugumo bei patogumo priedai, padedantys identifikuoti kviestus ir nekviestus ar netikėtus svečius ir laiku reaguoti. Galime pasiūlyti paprastų ir neperšaunamų durų akučių gausią spalvų ir modelių įvairovę.

Durų grotos, pritvirtintos prieš duris, ženkliai padidina būsto ir durų saugumą. Šios grotos - tarsi antrosios, labai tvirtos, saugia spyna rakinamos durys ir patikimas barjeras, dažnai atbaidantis vagis, net nepradėjus jų laužti. Tvirtos durų grotos dažniausiai gaminamos dekoratyvios ir gražios, o ankstesniųjų laikų - praktiškai vienetinės ir unikalios, papuoštos originaliais kalvių iškalto metalo raštais.

Durų akutė padidina saugumą, nes padeda įsitikinti apsilankiusiųjų tikslais

Durų akutė padidina saugumą, nes padeda įsitikinti apsilankiusiųjų tikslais

Prieš duris tvirtinamos grotos padidina saugumą

Prieš duris tvirtinamos grotos padidina saugumą

Durų grandinėlės nuo neatmenamų laikų buvo naudojamos kaip papildomi, durų saugumą padidinantys, priedai. Durų grandinėles mėgsta senjorai, nes jos dažnai nostalgiškai asocijuojasi su ankstesniais gyvenimo tarpsniais ir maloniai primena jaunystę. Šios grandinėlės, kaip vienas seniai naudojamų durų priedų, šiandien gaminamos ne tik įvairaus dizaino ir modelių, bet ir patobulinta bei praplėsta jų konstrukcija bei funkcijos.

Durų pritraukėjai-ribotuvai. Durų pritraukėjus tikslinga montuoti dažnai varstomose duryse, pro kurias praeina didesnis žmonių srautas, pvz., daugiabučių namų laiptinių , bendrabučių, kitų visuomeninės paskirties pastatų duryse. Durų pritraukėjai-ribotuvai ne tik prilaiko duris, užtikrindami tolygų jų užsidarymą, bet ir riboja durų atidarymo diapazoną, nustatytą pagal poreikį.

Durų pritraukėjas užtikrina tolygų savaiminį durų užsidarymą ir apsaugo duris nuo trankymo

Durų pritraukėjas užtikrina tolygų savaiminį durų užsidarymą ir apsaugo duris nuo trankymo

Durų grandinėlės naudojamos nuo seniausių laikų padidinti durų saugumą

Durų grandinėlės naudojamos nuo seniausių laikų padidinti durų saugumą

Durų grandinėlės-ribotuvai - tai iš esmės sustiprinta durų grandinėlių saugumo funkcija, atsižvelgus į šiuolaikinius, padidintus durų saugumo reikalavimus. Durų grandinėlės - ribotuvai fiksuoja atidarytų durų tarpą tarp staktos ir varčios taip, kad nepageidaujamas svečias durų pats neatsidarys ir pro nustatytą durų tarpą neįeis. Šio durų ribotuvo konstrukcija yra modernesnė ir tvirtesnė nei vyresnės kartos žmonėms įprastos durų grandinėlės.

Durų sandarinimo tarpinės, tvirtinamos tarp durų užlaidos (durų kraštelio) ir staktos. Durų užlaida kartu su tarpine padidina visų durų sandarumą, o metalinių dar pasunkina galimybes įsilaužti. Užkišti laužtuvą tarp durų užlaidos, sandarinimo tarpinės ir staktos bus nepalyginamai sudėtingiau, nei įgrūsti bet kokį įrankį į neapsaugotą tarpą tarp durų staktos ir varčios.

Priešiškėliminiai durų kaiščiai - patikima durų saugumo priemonė ir detalė. Nupjovus durų vyrius, šie ypatingai tvirti durų kaiščiai neleidža išplėšti durų.