+370 689 28059
info@dururemontas.eu

Laikas sendina visas duris

Šarvuotų, medinių,
nestandartinių
ir kitų durų remontasVilniujePatirtis
Patikimumas
Saugumas

Nestandartinės durys

Pradžia  ⇢  Nestandartinės durys

Nestandartinės durys

Lauko durų su stiklo fragmentais saugumą padidina tvirtos dekoratyvios grotelės

Lauko durų su stiklo fragmentais saugumą padidina tvirtos dekoratyvios grotelės

Durų remonto mūsų meistrų apie 20 metų darbo Vilniuje patirtis leidžia kokybiškai remontuoti įvairių konstrukcijų, medžiagų bei paskirties ir saugumo lygio nestandartines duris.

Nestandartinės durys - praktiškai vienetinės, originalaus dizaino durys, dažniausiai padidinto saugumo, labai tvirtos, nestandartinių dydžių, išskirtinės apdailos, gaminamos pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius ir konkrečią paskirtį.

Nestandartinės durys gali būti įvairių medžiagų, tačiau dažniausiai gaminamos šios:

  • Šarvuotos, arba šarvo, - tvirtų metalinių konstrukcijų su metalo varčia, dažnai padengta medžio plokšte, durys.
  • Medžio masyvo nestandartinės, padidinto saugumo tvirtos durys.
  • Stiklinės arba su stiklo elementais nestandartinės durys.

Nestandartinės medinės durys

Nestandartinės medinės durys, panašiai, kaip ir šarvuotos durys, yra originalaus dizaino, dažnai saugesnės ir tvirtesnės už įprastas standartines medines duris, nes gaminamos iš storo ir tvirto medžio masyvo. Nestandartinių medinių durų apdailai kartais naudojamas metalas, tačiau metalo apdaila labiau dekoratyvi ir mažai didina medinių durų saugumą, palyginus su šarvuotų durų gamybai panaudotu metalo kiekiu ir jo įtaka durų saugumui.

Nestandartinės medinės durys gaminamos pagal individualius užsakymus ir taikomos kiekvieno būsto konkrečiam interjerui bei eksterjerui. Kadangi durys yra natūralaus medžio - jos visada patrauklios, įsimintinos ir gražios.

Nestandartinės durys su stiklo fragmentais

Kad storos durys neblokuotų saulės šviesos ir neatrodytų niūri atskirta durimis patalpų erdvė, dažnai lauko durų varčia „inkrustuojama“ dekoratyvaus stiklo elementais. Stiklo plotai gali būti įvairaus dydžio, pradedant beveik visa stikline durų varčia, baigiant mažais įstiklintais durų ploteliais. Įstiklintų ar stiklinių durų saugumui sustiprinti ties stiklo plotais tvirtinamos derančios prie aplinkos įvairių raštų tvirtos grotos.

Aliuminio durys yra praktiškos, tvirtos, gražios ir populiarėja

Aliuminio durys yra praktiškos, tvirtos, gražios ir populiarėja

Stikliniai durų plotai praleidžia šviesą ir pagyvina durų dizainą

Stikliniai durų plotai praleidžia šviesą ir pagyvina durų dizainą

Stiklo durų saugumą sustiprina tvirto metalo raštuotos grotos

Stiklo durų saugumą sustiprina tvirto metalo raštuotos grotos

Aliuminio durys

Aliuminio durys gaminamos tik lauko, gyvenamųjų bei visuomeninės paskirties pastatų. Šios durys yra praktiškos, gražios, sandarios ir kokybiškos. Aliuminio nestandartinės durys dėl savo teigiamų techninių savybių ir patrauklaus dizaino pastaruoju metu populiarėja ir yra vienos brangesnių, todėl svarbu tinkamai jomis naudotis ir prižiūrėti.

Tvarkingos, estetiškos aliuminio durys yra ne tik ilgaamžės, patogios naudoti, bet ir originali, puošianti namą eksterjero detalė. Aliuminio durų varčia geriau izoliuoja šilumą nei šarvo durų metalinė varčia. Aliuminio durys nekrypsta nei nuo savo svorio, nei dėl kitų priežasčių, ir pačios nesugadina spynų - tai svarbus aliuminio durų privalumas, sąlygojantis ir lygiaverčio saugumo spynų ilgaamžiškumą.

Nestandartinės šarvuotos durys

Dėl padidinto saugumo reikalavimų ir labai tvirtų metalo konstrukcijų nestandartinės šarvuotos durys yra tvirtos, masyvios ir ilgaamžės. Tačiau durų ilgaamžiškumas nėra beribis.

Vidaus šarvuotos nestandartinės durys įrengiamos ypatingo saugumo pasatuose

Vidaus šarvuotos nestandartinės durys įrengiamos ypatingo saugumo pasatuose

Nestandartines lauko šarvuotas duris tenka remontuoti privačių namų ir daugiabučių namų laiptinių, garažų, padidinto saugumo pastatų. Vidaus patalpų nestandartinės šarvuotos durys naudojamos ypatingo saugumo pasatuose.

Paminėtina, kad Vilniuje, ypač Senamiestyje, gausu nestandartinių šarvuotų durų, menančių senus laikus.

Šios nestandartinės, dažnai unikalios, šarvo durys pagamintos kita technologija, todėl jų remontas reikalauja kompetencijos, patirties ir įgūdžių, kuriuos mūsų meistrai turi.