+370 689 28059
info@dururemontas.eu

Laikas sendina visas duris

Šarvuotų, medinių,
nestandartinių
ir kitų durų remontasVilniujePatirtis
Patikimumas
Saugumas

Plastikinės, stiklo ir kitos durys

Pradžia  ⇢  Plastikinės, stiklo ir kitos durys

Plastikinės, stiklo ir kitos durys

Stiklo durys

Stiklo durys populiarios ofisuose

Stiklo durys populiarios ofisuose

Remontuojame visų konstrukcijų stiklo duris, reikalaujančias išskirtinio atsargumo.

Visa varčia stiklinė, be rėmų. Stiklo durų varčia yra stabili, tačiau dūžtanti. Todėl, ją pažeidus, - įskėlus arba sudaužius, - įstatoma visa nauja stiklinių durų varčia.

Rėminė stiklinių durų konstrukcija leidžia panaudoti daugiau spynų ir jas patikimiau tvirtinti, be didesnės rizikos pažeisti stiklo durų varčią.

Durų varčia dekoruota stiklo fragmentais - įvairių medžiagų lauko ir vidaus durys, kurių varčia skoningai dekoruota stiklo elementais. Tai estetiška ir praktiška, nes stikliniai ploteliai pro durų varčią praleidžia į patalpų vidų saulės šviesą. Tačiau stiklas mažina lauko durų saugumą, todėl tikslinga virš stiklo tvirtinti dekoratyvias metalo groteles.

Todėl lauko duryse geriau naudoti labai tvirto stiklo fragmentus, - nedidelius ir nedaug, - arba tikslinga virš stiklo tvirtinti apsaugines dekoratyves groteles.

Stiklinių vidaus durų, - medinių ir plastikinių, - varčioje dažnai montuojami didesni stiklo plotai nei lauko durų, nes vidaus durys praktiškai nesusietos su išoriniu saugumu.

Stiklo fragmentus, - įvairias geometrines figūras, - galima įmontuoti visų medžiagų lauko durų varčioje: šarvuotų, arba šarvo, metalinių, medinių, specialios paskirties bei nestandartinių, aliuminio ir plastikinių durų.

Skaidraus stiklo durys sudaro lengvumo ir grakštumo įspūdį

Skaidraus stiklo durys sudaro lengvumo ir grakštumo įspūdį

Berėmės matinio stiklo durys praleidžia šviesą ir vizualiai  atriboja erdves

Berėmės matinio stiklo durys praleidžia šviesą ir vizualiai atriboja erdves

Durų spynos prie stiklo durų tvirtinamos itin atsargiai

Durų spynos prie stiklo durų tvirtinamos itin atsargiai

Stiklinės durys, kurių varčia pagaminta iš storesnio, neskaidraus, lengvai praleidžiančio dienos šviesą stiklo, yra praktiškesės už duris su skaidriu stiklu. Neskaidrus stiklas vizualiai suskaido patalpą į mažesnes ir jaukesnes erdves. Be to, storesnis durų stiklas sumažina riziką sudūžti nuo skersvėjo, o matinis stiklas - sumažina galimybę netyčia atsitrenkti į stiklo duris patiems.

Plastikinės durys

Plastikinių durų stiklo varčia su grotelėmis

Plastikinių durų stiklo varčia su grotelėmis

Plastikinės durys, vidaus ir lauko, dėl savo patikimo sandarumo ir nesudėtingos priežiūros populiarios daugiabučių namų balkonuose, ofisuose, komercinės bei įvairios kitos paskirties patalpose.

Kai kurios plastikinės durys šiandien jau „prašosi“ remonto - dažniausiai ne dėl trumpo garantinio laikotarpio, bet dėl „originalių“ sprendimų.

Pastebėjome, kad plastikinės durys, skirtos vidaus patalpoms, dėl šeimininkams nežinomų priežasčių būdavo įstatytos... vietoje lauko durų.

Net ne plastikinių durų specialistui aišku, kad patalpų vidaus ir lauko sąlygos skirtingos, ir, be abejo, nepalankiai veikia toms sąlygoms nepritaikytas duris.

Plastikinės lauko durys, ypač kai vietoje lauko durų įstatytos vidaus plastikinės durys, ką neretai „atrandame“, veikiamos įvairių gamtos sąlygų, - lietaus ir sniego, karščio ir šalčio, - plečiasi ir traukiasi, todėl per ilgesnį laiką negrįžtamai deformuojasi. Tuomet plastikines duris tenka tiesinti, sutvarkyti jų sandarumą ir pan.

Šiandien plastikinės durys jau nesiasocijuoja tik su balta spalva. Plati plastikinių profilių spalvų įvairovė leidžia parinkti durų spalvą prie kiekvieno būsto pagrindinių vidaus ir išorės spalvų akcentų.