Durų remonto svarba

Saugumas

Durys – ne tik pagrindinė būsto vieta, garantuojanti paties būsto ir jo gyventojų saugumą, bet ir neatsiejama kiekvieno būsto interjero bei eksterjero dizaino detalė, kasdien matoma ir liečiama mūsų aplinkos dalis. Ties buto ir namo durimis formuojami pirmieji įspūdžiai apie gyvenančiųjų už tų durų estetinį skonį bei būsto šeimininkų saviraišką. Ir – nors apie tai nebūtinai pagalvojame, – estetinė durų išvaizda gali turėti atitinkamą kasdienį emocinį poveikį visai šeimai.

Paskambinkite

Estetinė durų išvaizda

Durų saugumas ir jų šiuolaikiška, estetinė išvaizda, – atitinkanti kiekvieno šeimininko poreikius, – svarbiausi durų atnaujinimo kriterijai. Todėl prieš atnaujindami duris atsižvelgiame, kad durys savo medžiaga, spalva ir paviršiaus raštais natūraliai įsilietų į kiekvienų namų gyvenamąją aplinką ir subtiliai ją papildytų. Kad durys ilgai tarnautų, patikimai bei saugiai užrakinę spynas galėtume kasdien išeiti ramūs iš namų ir lengvai jas atrakintume sugrįžę, – duris, kaip ir kiekvieną gaminį, svarbu tinkamai prižiūrėti, o pastebėjus nors mažiausią problemą, – svarbu laiku duris atnaujinti, suremontuoti, pataisyti, restauruoti. Kokybiškai suremontuotos, atnaujintos durys dažniausiai kainuoja ženkliai mažiau nei naujos; ypač tai akivaizdu, palyginus šarvuotų durų remonto bei atnaujinimo ir naujų durų gamybos kaštus. Po durų remonto už prieinamą kainą durys įgauna savo buvusią arba dar šiuolaikiškesnę estetišką išvaizdą, sandarumą, tvirtumą; patikimai veikia sutaisytos arba pakeistos naujomis durų spynos.

Estetinė durų išvaizda

Užsikirtusi durų spyna

Užsikirtusi durų spyna – dažnas ir aiškiai pastebimas durų problemos požymis. Pastebėjus, kad raktą sunkiau įkišti į durų spyną arba sunkiau spynoje pasukti, siūlome nesiimti jokių veiksmų ir sprendimų patiems, jeigu norite išsaugoti nepažeistas duris ir patirti kuo mažiau nuostolių. Kad nekvalifikuoti bandymai taisyti durų spyną patiems kainuoja brangiau, nei pakviesti meistrą, – įsitikinta ne kartą. Rizika sugadinti duris dar didesnė, pabandžius jas atidaryti patiems, užstrigus durų spynai; juo labiau – pabandžius „kaip nors“ atstumti šarvuotų durų spynos kaiščius. Kad nebūtų sugadinta ir spyna, ir durys, – geriau jau laiku pakviesti spynų ir durų meistrą.

Užsikirtusi durų spyna

Turite klausimų? Susisiekite nemokamai konsultacijai!