Durų spynų keitimas

Būsto saugumas

Kokybiška, patikimai užrakinama durų spyna asocijuojasi su būsto saugumu. Nes spynos saugumas – neatsiejama kiekvieno būsto pačių tvirčiausių bei patikimiausių durų saugumo dalis. Juk nepaliekame būsto nesaugomo ir neužrakintomis durimis. Todėl svarbu atkreipti dėmesį į pačius mažiausius spynų strigimo požymius ir laiku kreiptis į patyrusį spynų ir durų meistrą.

Paskambinkite

Spynų gedimai

Bandymai rakinti spyną jėga gali baigtis nulaužtu spynoje raktu, nepataisomai sugadinta spyna arba sugadintomis durimis. Kai kuriuos kritinės svarbos atvejus užsikirtus buto durų spynai galima prilyginti ekstremaliai situacijai, nes tenka kviesti avarines spynų atrakinimo tarnybas. Esminis skirtumas tarp netikėtai“ užsikirtusios spynos padarinių ir tikrųjų avarinėms butų tarnyboms priskiriamų įvykių tik toks, kad durų spynų problemos gali atsirasti nebūtinai staiga. Tuo reikėtų džiaugtis – požymius dažnai galima pastebėti ir netikėtų pasekmių išvengti. Pirmieji, tarsi nežymūs ar vos pastebimi durų spynų užsikirtimai, kai dar abejojama, ar iš tikrųjų „kažkas ne taip“ – tai ir yra tas rimto pavojaus signalas, įspėjantis apie tolesnes, labai rimtas, sugedusių spynų sukeliamas problemas ir pasekmes. Paminėtina, kad būstų vagys gali atrakinti durų spynas per kelias minutes arba žaibiškai ir taip, kad iš išorės nesimato jokių spynos ar durų apgadinimo pėdsakų, nors realiai durų spyna sugadinta, ir tokią spyną teks remontuoti arba keisti. Beje, atrakinus spyną vagiu pritaikytu raktu, – ją irgi tenka keisti.

Spynų remontas ar keitimas

Nesvarbu, kaip įvardinta bus problema: durų ar spynų remontas, nepataisomai sugedusių spynų keitimas, – svarbi darbų kokybė, užtikrinanti būsto saugumą. Aukštą darbų kokybę garantuoja mūsų meistrų apie 20 metų Vilniaus būstų durų bei spynų taisymo įgūdžiai ir patirtis. Ne visada mūsų valioje apsaugoti būstą, spynas ir duris nuo nepalankių aplinkos įvykių. Tačiau kiekvieno valioje apsispręsti, kada kviesti spynų meistrą šalinti problemą – ar nelaukiant, kol ji pagilės ir paaštrės, ar tuomet, kai kitu atveju tektų nakvoti laiptinėje, ir remontas būtų žymiai brangesnis. Kartais manoma, kad problemos egzistuoja tiktai „kažkur šalia“, aplenkdamos mus; jei taip būtų, skubios pagalbos tarnybos, jų tarpe – ir spynų bei durų remontas – neegzistuotų.

Spynų remontas Vilniuje

Svarstote pasikeisti spyną, bet nežinote kokia rinktis? Galime Jums padėti!